Відбулась IV міжнародна науково - практична конференція "Євроінтеграційні процеси в економіці, освіті і науці: реалії та перспективи"

25 - 26 квітня в ТІСІТі за участю польських партнерів Вищої школи економічної в Бялистоку (Польща) відбулась IV міжнародна науково - практична конференція "Євроінтеграційні процеси в економіці, освіті і науці: реалії та перспективи". 25 - 26 квітня в ТІСІТі за участю польських партнерів Вищої школи економічної в Бялистоку (Польща) відбулась IV міжнародна науково - практична конференція "Євроінтеграційні процеси в економіці, освіті і науці: реалії та перспективи". Доповіді провідних науковців, експертів, представників бізнесу та виступи учасників студентського круглого столу  прозвучали в режимі онлайн (наживо). Підсумки роботи конференції, напрацьовані рекомендації від польських та українських учасників для бізнесу, освіти і науки щодо посилення міжнародної співпраці у реалізації спільних місцевих і європейських проектів та програм будуть викладеніу збірнику матеріалів конференції, міжнародних фахових виданнях.