Українсько-польський навчально-консультаційний центр ім. Ю.Словацького

Умови подання документів на навчання в Польщі та партнерські університети

Juliusz Słowacki

Навчально-консультаційний центр ім. Ю.Словацького, здійснює інформаційно-консультаційну та юридичну підтримку процесу вступу у вищі навчальні заклади Польщі, з якими Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій уклав договори про співпрацю і є їх офіційним представником в Україні. Програма підготовки передбачає:

• інтенсивний курс вивчення польської мови з видачею відповідного міжнародного Сертифікату;
  • юридичний супровід процесу подання документів та подальший інформаційно-консультаційний супровід навчання в одному з вибраних Вами навчальний закладів – партнерів ТІСІТ в КраковіЖешовіПознані, Перемишлі та в багатьох інших містах Польщі.
Ю. Словацький:
" О, що та молодь!
Іде від нас і голосно гукає:
Йдемо шукати щастя!..."
(Балладина / Пер. Бориса Тена // Вибрані твори. — Т. 2. — С. 237)
"Лиш заклинаю — берегти надії,
Нести народу сяєво знання,..."
(Мій заповіт / Пер. Максима Рильського // Вибрані твори. — Т. 1. — С. 105)

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ

Після проходження співбесіди в Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій, абітурієнт направляється для ознайомлення з польським університетом та навчання  без вступних випробовувань, на основі сертифікату отриманого в ТІСІТ.

До оганізаційної та юридичної підтримки абітурієнта входить:

• допомога в оформленні необхідних документів для вступу;
  • візова підтримка ( відкриття візи);
  • супроводження абітурієнта до місця навчання;
  • допомога в оформленні документів в обраному навчальному закладі Польщі;
  • організація поселення в гуртожиток;
  • допомога та консультації протягом першого року навчання студента у Польщі.

Вартість організаційної та юридичної підтримки  складає - 12500 грн. з врахуванням мовної підготовки.

Для навчання у Польщі необхідне базове знання польської мови, для цього у навчально-консультаційному центрі ТІСІТ проводяться базові та розширені курси польської мови.

Групи формуються щомісячно протягом року.

Після закінчення курсів видається сумісний сертифікат українсько-польського вищого навчального закладу «Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій» та вищого навчального закладу Польщі.

В процесі навчання студенти забезпечуються матеріалами за програмою „Hurra po Polsku” за різними рівнями.

Навчання здійснюється висококваліфікованими викладачами з Польщі та України.

Juliusz Słowacki

Ю. Словацький:
" О, що та молодь!
Іде від нас і голосно гукає:
Йдемо шукати щастя!..."
(Балладина / Пер. Бориса Тена // Вибрані твори. — Т. 2. — С. 237)
"Лиш заклинаю — берегти надії,
Нести народу сяєво знання,..."
(Мій заповіт / Пер. Максима Рильського // Вибрані твори. — Т. 1. — С. 105)

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ

До оганізаційної та юридичної підтримки абітурієнта входить:

• допомога в оформленні необхідних документів для вступу;
  • візова підтримка ( відкриття візи);
  • супроводження абітурієнта до місця навчання;
  • допомога в оформленні документів в обраному навчальному закладі Польщі;
  • організація поселення в гуртожиток;
  • допомога та консультації протягом першого року навчання студента у Польщі.

Групи формуються щомісячно протягом року.

Навчання здійснюється висококваліфікованими викладачами з Польщі та України.

Переваги навчання в Польщі

• термін навчання за бакалаврськими програмами у польських ВНЗ  - 3 роки;
  • сертифікати ЗНО до уваги не беруться;
  • близькість до кордону з Україною (напр. Жешов 100км);
  • доступна вартість навчання (від 2950 злотих за рік на денній формі навчання)
  • отримання диплому, який визнається у країнах Європи;
  • можливість паралельного навчання в українських ВНЗ;
  • забезпечення зручними гуртожитками за помірну ціну;
  • можливість отримання стипендії (наукової, соціальної, стипендії ВНЗ)

Перелік документів

• атестат про повну загальну середню освіту та додаток (диплом про здобуття ОКР бакалавра та додаток для вступу за магістерськими програмами), їх переклад на польську мову завірений нотаріусом, апостиль;
  • медична довідка для вступу до ВНЗ та її переклад на польську мову;
  • копія паспорту громадянина України,  копія закордонного паспорту або проїздного квитка дитини;
  • 8 кольорових фотокарток (3.5×4.5см., лівий напівпрофіль, тобто - видне ліве вухо, не закрите волоссям;
  • копії військового квитка, приписного (для призовників, військовозобов’язаних);
  • неповнолітні абітурієнти - копію свідоцтва про народження та копії перших сторінок українських паспортів батьків.

Співбесіда, консультація та реєстрація

З бажаючими вступати на навчання в Польщу в навчально-консультаційному центрі ім. Юліуша Словацького проводяться консультації та співбесіди 2 рази на місяць.

Консультації та співбесіди проводяться за адресою Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій, вул. Танцорова, 51, м. Тернопіль. каб. 2.1

Для реєстрації на співбесіду необхідно заповнити форму попередньої заявки на вступ на навчання в Польщі, представники навчально-консультаційного центру повідомлять Вам про дату та час наступної співбесіди та консультації.

ВНЗ Польщі з якими ТІСІТ має укладені угоди про співпрацю

Uniwersytet Ekonomiczny w KrakowieUniwersytet JagiellońskiKrakowska Akademia im. Andrzeja Frycza ModrzewskiegoWyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszów-PrzemyślWyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w PoznaniuPaństwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w JarosławiuWyższa Szkoła Ekonomiczna w BiałymstokuWyższa Szkoła Pedagogiczna im. Janusza Korczaka w WarszawieWyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie GórniczejPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku