Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

wsbwd logo

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

 Університет в Домброві Гурнічій

Університет в Домброві Гурнічій розпочав свою діяльність в 1995 році. Приватний статус Університету надає можливість швидко реагувати на мінливі запити ринку і пропонувати нові напрямки освіти. На даний момент Університет в Домброві Гурнічій навчає 8 тис. студентів і вже вручила дипломи про закінчення вузу 11 тис. випускникам. Міжнародні експерти, професори, а також студенти з усієї Європи перетворили Університет в Домброві Гурнічій в міжнародний центр співробітництва. Важливими елементами, що впливають на високу оцінку і престиж вузу, є науково-дослідні кадри, їх наукова активність а також сучасна матеріальна база, яка слугує для реалізації навчального процесу і наукових досліджень.

Навчальний процес здійснюється в рамках 13 освітніх напрямків: міжнародні відносини, адміністрація, інформатика, логістика, управління, соціологія, економіка, міжнародні економічні відносини,англійська філологія, фізіотерапія і педагогіка. На кожному напрямку доступний широкий діапазон різноманітних спеціальностей, які дають студентам можливість вірно підібрати програму навчання відповідно до своїх потреб та інтересів. На даний момент студенти мають можливість варіації із 70 спеціальностей, у тому числі в інженерному напрямку: логістика і транспорт, інженер якості, управління безпекою та гігієна праці, комп ютерні мережі, системи баз даних, комп ютерна графіка й мультимедія, а також соціологія медіальної комунікації, журналістика. На спеціальності міжнародні економічні відносини навчання здійснюється виключно англійською мовою.

Гордістю Університету в Домброві Гурнічій є колектив високопрофесійних співробітників. У рамках науково-дослідницьких робіт з вузом повязано більшь ніж 300 викладачів академії, які є авторами та рецензентами відомих науково-дослідних робіт та освітніо-кваліфікаційних програм.

Наукові дослідження в Університеті концентруються в галузі технічних, економічних і суспільних наук. Маючи на увазі пріоритетні напрямки наукової діяльності Університету, наукові дослідження тут проводяться в рамках наукових грантів. Університет в Домброві Гурнічій використовує результати наукових досліджень у навчальному процесі, а також впроваджує їх на промислових підприємствах і в громадських інститутах, водночас приділяючи значну увагу широкій популяризації наукових досягнень у суспільстві, використанню в господарській діяльності та бізнесі через наукові конференції, дослідницькі та загальноосвітні публікації.

Сучасний навчально-дослідницький базис дає вченим регіону можливість здійснювати дослідження на найвищому рівні і брати участь у розвитку так званого Європейського Дослідницького Простору. Важливим фактором, що впливає на високу ефективність навчально-дослідницького процесу є головна бібліотека Університету.

Університет в Домброві Гурнічій є членом Польської Господарської Палати Сучасних Технологій, завданням якої є створення сприятливого середовища для сектора сучасних технологій, а також популяризація академічного підприємництва. Вуз став також партнером Тренінгової Палати, метою якої є професіоналізація і розвиток тренінгу відповідно з міжнародними стандартами етики та підприємництва. Університет є сертифікованим партнером освітньої фірми Microsoft, Авторизованого Навчального Центра Cisco, а також партнером TUV NORD і IFS Poland. Університет в Домброві Гурнічій докладає багато зусиль, щоб забезпечити студентів сучасними знаннями інтердисциплінарного характеру.

Діючі студентські організації дають студентам можливість задовольнити індивідуальні, інтелектуальні, культурні та спортивні потреби. Студентське Самоврядування організовує безліч інтеграційних, благодійних та громадських заходів.

Університет в Домброві Гурнічій підтримує постійні звязки з Вищими Навчальними Закладами в межах країни та закордоном. Ця співпраця включає обмін науковим досвідом, ведення спільних наукових досліджень, читання циклів лекцій, рецензування наукових праць та інші форми співробітництва.

Співпраця з іноземними академічними центрами та дослідницькими організаціями є важливим фактором поліпшення і модернізації навчального процесу, що в свою чергу сприяє підвищенню дослідницького потенціалу вузу. Це стосується обміну науковими працівниками і студентами, наукових контактів з іншими академічними центрами у всьому світі, спільних освітніх програм та організації студентських стажувань.

Університет в Домброві Гурнічій координує програму міжнародного обміну Erasmus і програму стажувань Norway Grants. Укладені двосторонні договори дають можливість здійснювати програми обміну студентами та викладачами.

 

 
Детальніше

Увійти