Міжнародні навчальні програми «Подвійний диплом» та міжнародні обміни студентів ТІСІТ

Міжнародні навчальні програми «Подвійний диплом» та міжнародні обміни студентів ТІСІТ

Згідно проведених домовленостей між ректорами Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій та Краківської академії ім. Анджея Фрича Монджевськєго студенти можуть навчатись за програмою «Подвійний диплом» на пільгових умовах за напрямками «Міжнародна економіка», «Маркетинг», отримуючи додаткову спеціалізацію «Міжнародний туризм» та на інших економічних та гуманітарних напрямків.

З метою вдосконалення та покращення компетенцій, вмінь та практичних навичок та обміну досвідом науковців, студентів та аспірантів в навчальному процесі Відділом міжнародного співробітництва ТІСІТ організовуються міжнародні стажування та практики студентів та викладачів інституту з партнерськими інституціями Польщі, Нідерландів, Греції, Великобританії, США та ін. Студенти щороку мають можливість відбувати міжнародні програми практик та стажувань на базі навчальних закладів та виробничих підприємств і закладів сфери послуг та інституцій на терені Європейського Союзу. 

Налагоджені програми міжнародного обміну студентами та викладачами ТІСІТ мають можливість брати участь в мовних літніх школах та курсах вивчення польської та англійської мови в Республіці Польщі та Греції (м. Краків, м. Жешув, м. Ярослав, м. Познань, м. Перемишль та ін.). Метою обмінів є проходження навчальних практик та літніх мовних шкіл, ознайомлення зі структурою та принципами функціонування органів студентського самоврядування, освітньою системою Польщі, пізнання студентами культури, звичок і традицій країн Європейського Союзу.

Географічні межі міжнародного співробітництва інституту постійно розширюються і дозволяють студентам і викладачам щорічно приймати участь в наступних програмах стажування та навчання:

  • Програма ім. Фулбрайта (Fulbright Program);
  • Програма обміну для випускників ім. Едмунда Маскі (The Edmund S. Muskie Program);
  • Програма Лейна Кіркланда (Lane Kirkland Program);
  • Навчальні тури до Польщі (Study Tours to Poland);
  • Програма Work&Travel;
  • Студії Східної Європи Варшавського університету (Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego) та ін.

Увійти