Студенти ТІСІТ на фестивалі творчості дітей з особливими потребами „Повір у себе”

Організаторами фестивалю виступили Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою проведення XIX обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами „Повір у себе” є поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, в тому числі дітей-інвалідів, реалізації їх прав на гармонійний розвиток.
Студенти ТІСІТ напряму "Соціальна робота" разом з спеціалістами обласного, районних та Тернопільського міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели розвивальні ігротеки під час фестивалю.