Студенти ТІСІТ взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-змаганні «Дністрові перегони-2012»

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій разом із Комунальнальним підприємством Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр», Українською Асоціацією активного та екологічного туризму, Тернопільським обласним осередком Федерації спортивного туризму України, Тернопільським обласним спортивно-туристським клубом, кафедрою географії України та туризму Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка та багатьма іншими виступив співорганізатором та партнером фестивалю-змагань «Дністрові перегони-2012».

9 червня 2012 року студенти Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій взяли участь у І Всеукраїнському фестивалі-змаганні «Дністрові перегони-2012», що відбулися у мальовничому куточку України на річці Дністер.

Загалом студенти ІІІ курсу (Хомик Володимир, Томашевський Ігор, Хрущ Андрій, Олендер Олександр, Сенета Андрій) подолали водний відрізок довжиною 20 км з с.Устечко до с. Печорної, здобувши почесне 4-те місце серед 12 команд-учасниць дистанції «Водне ралі – любительська гонка». Морально підтримували нашу команду студентки ІІ курсу Орищук Інна та Болтова Еліна.

Нагородження учасників змагань відбулось в урочищі поблизу Джуринського водоспаду в рамках місцевого етнофестивалю, де студенти могли помилуватись руїнами оборонних споруд та скупатись.

Фоторяд зі змагань