Угода про співпрацю з Державною професійною Вищою Школою ім. о.Броніслава Маркевіча

20 лютого 2009 року підписана Угода про співпрацю, обмін студентами та викладачами між Тернопільським інститутом соціальних та інформаційних технологій та Державною професійною Вищою Школою ім. о.Броніслава Маркевіча ( м.Ярослав, Польща).

672original
Підписання угодами  ректором PWSZ  проф. Збігнєвим Макіелою та ректором ТІСІТ проф. Ярославом Бакушевичем та обмін підписаними Угодами.

Згідно підписаної угоди, студенти ТІСІТ можуть продовжити навчання у PWSZ за програмою «Подвійний диплом» та отримати польський та український дипломи.

Студенти також отримують знижки в оплаті за навчання у Польщі, а студенти денної форми забезпечуються комфортабельним гуртожитком.
Навчання здійснюється в сучасніших аудиторіях. Для студентів, що мають польське походження надається соціальна та наукова стипендія.
Угодою також передбачено семестрове навчання у ВНЗі – партнерові, проходження практики та обмін викладачами.