Угода про співпрацю з Вищою Школою Права і Адміністрації (м.Жешов, м.Перемишль, Польща)

18 лютого 2009 року підписана Угода про співпрацю, обмін студентами та викладачами між Тернопільським інститутом соціальних та інформаційних технологій та Вищою Школою Права і Адміністрації ( м.Жешов, м.Перемишль, Польща)

663original

Обмін підписаними угодами між ректором ВШПА  проф. Єжі Послушни та ректором ТІСІТ проф. Ярославом Бакушевичем

664original

Фото на згадку (зліва направо) директор видавництва ТІСІТ Андрій Гощинський, проректор ТІСІТ Володимир Мартинюк, ректор ТІСІТ Ярослав Бакушевич, проректор ТІСІТ Іванна Бакушевич,  ректор ВШПА Єжі Послушни, проректор ВШПА Кшиштоф Екгард

Студенти ТІСІТ можуть продовжити навчання у Вищій школі права і адміністрації за програмою магістр після отримання звання бакалавр ТІСІТ, а також  на останньому році навчання у ТІСІТ за програмою «Подвійний диплом».

Студенти ТІСІТ отримують знижки в оплаті за навчання у Польщі, згідно підписаної Угоди, а студенти денної форми забезпечуються комфортабельним гуртожитком.

Навчання здійснюється в найсучасніших аудиторіях. Для студентів, що мають польське походження надається соціальна стипендія.

669original

665original