Святкування Дня першокурсника

Студенти ТІСІТ відсвяткували День першокурсника. Кожна група першого курсу презентувала короткий виступ для студентів інших курсів та викладачів.

В ході святкування виявилося те що студенти першого курсу не лише активно працюють у навчальному процесі а й беруть активну участь у студентському дозвіллі.

Режисерами та ведучими свята були учасники студентської ради  - Путіліна Наталія та Плюта Володимир.

Після виступів студентів привітали проректор з організаційно - виховної роботи та правового забезпечення Мартинюк Володимир Данилович та декан факультету соціально-економічного управління Лимар Валентина Петрівна.

Фото святкування