У ТІСІТ відбулася зустріч з військовими в рамках відзначення Дня захисника України

В Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбулася зустріч студентів та воїнів 7-ї окремої артилерійської бригади, присвячена відзначенню Дня захисника України.

Військові розповіли про особливості несення служби по виконанню конституційного обов'язку щодо захисту Вітчизни, про їх особисту участь в боротьбі із московським агресором на Сході України.

Студенти подарували воїнам святковий концерт, який вони сприйняли їх захопленням і запросили їх до себе в гості у військову частину. Ця зустріч має відбутися найближчим часом.

Український народ і його армія єдині!

Фотогалерея зустрічі