Шевченківські дні

У Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій відбувся урочистий захід з нагоди вшанування 201-ї річниці з Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка. У заході участь приймали творчі студенти I-IV курсів.
Розпочалось свято з живої музики, що всіх присутніх приємно здивувало. Уся зала завмирала, коли наші студенти і студентки – справжні українці, читали вірші Т.Г.Шевченка. Неначе гімн, звучав «Заповіт» у виконанні студентки Копець Алли (групa МЕ-31).
Ведучими свята були Кузів Юлія (група МЕ-31) та Боброва Тетяна (група МЕ-21), що провели кожного слухача усім життя поета провівши паралелі із сьогоденням.
Поезію та прозу великого Кобзаря декламували:
Гаврилюк Олена, Ясіновський Юрій, Федина Максим, Наталія Михайлішин та Мар'яна Бачинська.
Роль малого Тараса виконав Ільків Дмитро, пастушка - Рудь Павло, старого запорожця - харизматично обігрував Геруля Ростислав.
У ролі Оксани, згадала у вірші І.Драча кожну жінку у житті поета Кічор Вікторія.
Під час літературного вечора душа завмирала під спів Верхоляк Зоряни, Гаюк Антоніни, Гоцко Христини та Барчишак Світлани. Задоволені залишились як учасники, так і глядачі, які аплодували стоячи.

Фотогалерея події