15 березня в ТІСІТ відбулися урочистості присвячені 203 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Під час літературно-мистецького дійства «І на оновленій землі Врага не буде, супостата…» студенти інституту декламували вірші Т.Г. Шевченка, співали пісні, написані на слова великого Кобзаря, виконували поетичні та музичні твори написані на його честь.
    Учасником Шевченківського свята був багаторазовий лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів присвячених творчій спадщині Т.Г. Шевченка, заслужений артист України, артист Тернопільської філармонії Андрій Володимирович Оленин.
   На завершення урочистостей всі учасники свята заспівали «Заповіт» Т.Г.Шевченка.

IMG_1776.JPGIMG_1753.JPGIMG_1751.JPGIMG_1743.JPG