Візит представників Старопольської вищої школи в Кельцах

У ТІСІТ з візитом завітали представники Старопольської вищої школи в Кельцах в складі ректора доктора Ягна Теслюса, декана доктора Емілії Барбари Сєнько-Кулаковської та канцлера Марти Мосьолек.

В ході зустрічі з керівниками ТІСІТ було обговорено додаткові можливості до існуючої угоди щодо навчально-наукового співробітництва, студентських обмінів та проходженні практик за кордоном на базі програми Erasmus+, продовження навчання студентів ТІСІТ в магістратурі Старопольської вищої школи в Кельцах.
Цього ж дня представники польського вузу провели відкриту лекцію лекцію для студентів ТІСІТ на тему “Європейський ринок праці та перспективи розвитку українсько-польської співпраці в галузі вищої школи”.