В рейтингу МОН України 2013 року в групі недержавних вищих навчальних закладів України Тернопільский інститут соціальних та інформаційних технологій ТІСІТ посів п'яте місце

Вітаємо викладачів та студентів ТІСІТ із черговим визнанням - високою оцінкою роботи від МОН України.

Міністерство освіти і науки України разом з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти продовжує апробацію Національної системи рейтингового оцінювання діяльності вищих навчальних закладів. Національна система рейтингового оцінювання є складовою моніторингу вищої освіти. Позиціонує в системі управління як інструмент, призначений для налагодження ефективного соціального партнерства та суспільної відповідальності цільових груп за забезпечення якості вищої освіти.

З повною версією рейтингу вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації МОН за 2012 рік можна ознайомитися за наступним посиланням.

Таблиця групи недержавних ВНЗ України